Sakuro.....Proč? 2.díl

4. dubna 2009 v 16:25 |  Povídky
No druhý díl, trochu jsem sebou hodila, ale vykopat bráchu od kopma byla fuška!A tenhle díl je extra dlouhý je dvakrát delší než ten první a doufám že pri tom neusnete

Slunce už o kus popošlo, když Sakura stanula za branami skryté listové. Neváhala, cosi jí táhlo do kanceláře Tsunade.
Lehce se prosmýkla dovnitř. Nikdo si jí nevšiml. Co to dělá? Nevěděla, ale dál se rozhlížela po místnosti. Zabloudila pohledem i na Tsunadiny poličky s knihami. Její pozornost upoutala menší kniha v černé kůži bez nápisu.
To je ono! Neváhala a přistoupila ke stěně s poličkou. Natáhla ruce, uchopila tu knihu…
Dveře se otevřely.
"Tsunade-sama já tu mis…" říkal zrovna Naruto, než se zasekl. "Sakuro???" vypadlo z něj. Než si stihl uspořádat myšlenky v hlavě, Sakura sebou mrskla a zmizela oknem.
"Sakuro NE!" zakřičela Tsunade, ale zbytečně. Naruto vystartoval za Sakurou. Byl o něco rychlejší než ona, takže ji brzo dohnal. Byli zrovna na malé mýtince uprostřed lesa, kde okolo nich byli samé husté keře, proto bylo nejrozumnější skákat po větvích.
"Sakura! Stůj!" volal na ní. Nereagovala, jen pořád utíkala. Skočil po ní a povalil jí. "Mám tě!" zavýskl a vítězoslavně se na ní obkročmo posadil. Během pádu Sakuře kniha vypadla, takže chtěla využít volné ruce. Naruto ji ovšem prokoukl a rychle jí chytil ruce za hlavou, ještě než se stihla vůbec pohnout. Jejich obličeje v důsledku tohoto byli vzdálené míň jak deset centimetrů.
"Klid holka!"zazubil se. Hleděl jí do očí, ona mu ten pohled opětovala. Nakonec se v těch modrých oceánech začala topit. Srdce jí začalo divoce tlouct. Ten jeho úsměv, a on, vždy jí chránil, vždy se jí snažil pomáhat. Teď si to uvědomila. A? Už nechtěla jen sedět a trápit se. Teď už najednou ne. Sasuke, kam si zmizel? Najednou jí to nevadilo. Celým tělem jí proletěl podivný, ale krásný pocit. Úplně cítila Narutův dech. Voněl po něčem. Zachvěla se.
"Naruto…" špitla
"Sakuro!"
Sotva to dořekl, Sakuřiny sametově hebké rty se setkaly s těmi jeho a to samé platilo o jejich jazycích. Cítila takový výbuch emocí, ta vášeň, ta touha, ten úžasný hřejivý pocit! Pustil její ruce, ale nezvedl se. A ona? Mohla teď v klidu zaútočit, ale neudělala to. To, co zažívala, chtěla dotáhnout do konce.
Cosi lehce zašustilo v křoví.
Narutovi se do krku zabodnul nůž. A za necelou vteřinu následovali tři další do ramene, břicha a do zad, které ho uzemnili. Svalil se vedle Sakury a ztrácel krev.
"Naruto!" vykřikla a chytla další letící nůž mířící Narutovi na srdce. Před ní se vynořili čtyři postavy v dlouhých černých pláštích až na zem a s kapucami.
"Sakura…" hlesl jeden a přiblížil se k ní. Ta ovšem na nic nečekala a vyběhla s pěstí napřaženou před sebe, která překvapivě zasála cíl! Naruto vždy chránil ji, tak teď musí chránit ona jeho! Zbyli tři se k ní rozeběhli, každý stejně rychle a taky z různých směrů. Napřahovali na ní svoje nože. Nevěděla jak se bránit, tak na poslední chvíli jen vyskočila a ti tři se dole srazili. Dopadla za ně ke stromu. Jen tak tak si všimla, že ten, komu nahulila pěstí už je zase plně v pohybu a stihla se na poslední chvíli vyhnout kataně. Jelikož kromě nožů nic neměla, tak jí nezbylo nic jiného než se vyhýbat. Tři sražení už ožili a hnali se opět po Sakuře.
Naruto s obtížemi vstal. Viděl jak hbitě uhýbá ostří, ale teď to špatně vypočítala a ten chlápek v černým plášti ji seknul do ramene.
V Narutovi vše vzkypělo. Hajzli! Ještě nějakou chakru má, tak spustil klonové jutsu a vyslal k Sakuře dvacet klonů. K jejich štěstí to byli silní, ale hloupí ninjové, takže klony je s Narutem v čele snadno porazili.
"Sakuro…" hlesl Naruto a poroučel se k zemi.
"Naruto, lež a nehýbej se!" řekla mu mile a pustila se do léčení ran, ačkoliv ona jich taky měla dost. Omdlel. Nechápala proč, ale její hojení nemělo žádný efekt. Naruto měl štěstí a ten nůž neprořízl ani hlavní ani žádnou jinou tepnu. Prohlédla si nože a zjistila že je na nich zvláštní chakra, která brání v hojení. Začala myslet. Tady na tý louce jsme moc na ráně.
Dotáhla Naruta do křoví, kde ho schovala a vydala se hledat nějakou jeskyňku, kde by mohli přebývat. Byl v bezvědomí, tudíž by se mohl prozradit jen hlasitým chrápáním. Krůpěje potu na jeho čele naznačovali, že na tom není zrovna dobře. Pohlédla na něj a políbila ho na čelo. Náhle si uvědomila, že předtím by jí to bylo jedno, že tu leží a je ve smrtelném nebezpečí. Proč teď ne? Odpověď na tuto otázku věděla ještě dřív než vznikla otázka sama. Opět tu byl někdo, koho měla ráda a jako bonus, on měl rád ji. Usmála se a s tímto hřejivým pocitem se vydala na cestu.
Podle svého ženského instinktu se vydala na jih. Ostnaté keře byly všude, tudíž zvolila skákání po větvích. Sem tam narazila na nějáké zvíře. Cestu si značila nalomenými větvemi. Hlídala si okolí, kdyby se tady těch týpanů v černým bylo poněkud víc. Brzy narazila na říčku. Chvíli s rozhodovala, nakonec se dala po jejím toku, ale i po dvou hodinách cesty podél břehu nic stále nenacházela. Zastavila a přemýšlela. Dívala na stromy a na jejich větve. Dal by se z nich udělat jednoduchý přístěnek, ale proti lijáku by jim moc nepomohl. Ale nakonec se rozhodla pro něj. Vzdala hledání a vracela se k Narutovi. Díkybohu si cestu označila špatně a odbočku minula. Hned za zatáčkou byla pod kořeny velikého dubu vymletá celkem hluboká jeskyně, ale s malým vchodem, člověk velikosti Sakury musel lézt po čtyřech.
Prohlédla si ji zevnitř.ze stropu visely kořeny a v koutě byl jeden velkej, kterej by dobře sloužil jako polštář pro Naruta. Podlaha byla z udupané hlíny a otvor pro vchod dával dostatečné světlo pro existenci. Spokojená vylezla ven.
Zarazila se; jakto že jsem to neviděla předtím??? A došlo jí že přešla. Vracela se zpátky a dávala pozor, aby poznala kudy šla předtím. Větev, kterou zlomila na odbočce byla dolomená a ležela dole pod stromem. Už cítila Narutovu přítomnost, zděsila se. Slábla každou vteřinu. Rozeběhla se jak nejrychleji mohla. Větev těsně nad Narutem se jí zlomila pod nohama, jak dopadla. Zřítila se teda přímo vedle něj.
"S…a..-ku..---r---a ..!!!" skuhral Naruto a svými modrými kukadly se zahleděl do Sakuřiny zeleně. Bylo mu zle, neuvěřitelně zle.
"Jsem tady!" řekla a přiklekla. "poslouchej mě, musíš mi vylézt na záda!"
"N-e! pů-j---d u" zaskřehotal
"Blbost!" vyjela Sakura, ale Naruto už se zvedal. Podepřela ho, ale vysílením se zhroutil. Ta pitomá chakra mu vysává tu jeho dokud mu žádná nezbyde! Co je tohle za nový výmysl??? Zaskuhrala pod Narutovou tíhou a vysadila si ho na záda. Věděla že takhle po větvích skákat nemůže. Rozhlédla se okolo. A zrak jí padl na čtveřici ninjů, kteří měli být mrtví. Leželi tam jen dva. To znamená problémy, musíme sebou hodit! Zřejmě Naruta skryla dobře že si ho nevšimli. Cesta k jeskyni jim trvala něco přes tři hodiny a Naruto opět ztrácel vědomí. S velkými obtížemi se protáhl dovnitř a Sakura ho uložila ke kořenu-polštáři.Dovnitř mu nanosila trochu listí a trávy aby se mu líp leželo. Razantně mu stoupla horečka.
"Ach Naruto, co s tebou, sotva jsem tě našla!" řekla polohlasně a políbila ho na jeho horké rty. Vyběhla k říčce, která pitně nevypadala, takže to ani nezkoušela, ještě by se Narutovi přitížilo. Utrhla si kus šatů a namočila je do říčky a použila to jako obklad. Posadila se vedle něj do kouta a vískala se mu ve vlasech.
Nedaleko někoho zaregistrovala. Ztuhla a připravila se k případnému boji. Přímo nad její hlavou se zastavili dvoje kroky.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hime***tvoje SBéčko*** Hime***tvoje SBéčko*** | Web | 4. dubna 2009 v 18:51 | Reagovat

super díl moc hezký =)

2 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 4. dubna 2009 v 21:42 | Reagovat

Ty jo krásný díl! Takový žhavý, ale pak smutný, že Naruta zasaháhli. No já jen doufám, že to všechno dobře dopadne. Honem další díl nebo se nedočkám!

3 Izumi Izumi | E-mail | Web | 5. dubna 2009 v 10:14 | Reagovat

já vim jak to dopadne ...pač upe stejný jsem to četla na konoze od Thebest ...nevím proč řikaš žhe si to psala ty když to psala ona !! x( sem si o tobě nemyslela !!

4 Manaki Manaki | 5. dubna 2009 v 12:16 | Reagovat

Co??Odkud to máš to jsem psala mám to i na mém minulém blogu jen sem tam měla jinou přezdívku klidne se koukni www.dark-path.blog.cz pak jsem s blogem skončila a nemela jsem jiný blog ani nepamatuji jak dlouho a nejdrív jsem to měla tam

5 Pink /S/↔Yuki↔Tvé SB Pink /S/↔Yuki↔Tvé SB | Web | 6. dubna 2009 v 9:43 | Reagovat

Hezký moc :-)

6 Izumi Izumi | E-mail | Web | 6. dubna 2009 v 18:27 | Reagovat

tak toe teda trapas xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ježiiiš si ani nedokažež představit jak se stydím x( xD OMG já jsem piča xD ...hele plsky xD ten muj koment vymažh xD

to není možný xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

7 Izumi Izumi | E-mail | Web | 6. dubna 2009 v 18:38 | Reagovat

a eče na blogu je konec konroly SBéneQ  a ty jsi se nepodepsala ani na začatku ..tak se podepiš jesi chceš bejt pořád moje SBéé ja teda chci ..i po tom ...mega trapasu xD

8 Pink /S/↔Yuki↔Tvé SB Pink /S/↔Yuki↔Tvé SB | Web | 29. dubna 2009 v 7:18 | Reagovat

Už dlouho si tu nebyla.....

9 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 18:03 | Reagovat

zdrawím své sbééénko :) ;)
____________@@@@@
___________@@@@@@@________@@@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@
_____________________@
Pošli tuto Kytičku všem svým SB a lidem kteří pro tebe něco znamenají♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

10 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 18:03 | Reagovat

____N__N
____NNNN__NN
___N_NNNNNNNNNN
__N_NNNNNNNNNNNNNN
__NNN0NNNNNNNNNNNNN
__NNNNNNNNNNNNNNNNNNN
_NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
NNNNN___NNNNNNNNNNNNNNNN
NNNN_____NNNNNNNNNNNNNNNNNNN
__________NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN___NNNNNNN
_________NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN__NNNNNNN
_________NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN____NNNNNN
_____NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN_____NNNN
___NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN_____NNNN
__NNN___NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN_____NNNN
_NNN______NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN_______NNN
_NN_____NNNNNNNNNNN__NNNNNNNN___NNNNNN___________NNNN
_NN_____NN___________________NNNNNN
_NN______NN_________________NNNNNN
_NN_______NNNNNN_____________NNNNNN
_NNN_______________________NNNN_NNN
_________________________NNNNN__NNN
_______________________NNNNN_____NN
______________________NNN_______NN
____________________NNN_______NNN

11 kacka kacka | 20. května 2009 v 18:34 | Reagovat

TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!!!! sorry že to posílám

12 kacka kacka | 25. května 2009 v 20:41 | Reagovat

dalsi dil???

13 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | E-mail | Web | 31. května 2009 v 15:13 | Reagovat

------♥LOVE♥LOVE♥------♥LOVE♥LOVE♥
----♥LOVE♥LOVE♥LO---VE♥LOVE♥LOVE♥
------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE
--------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LO
----------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥
------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOV
--------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥L
----------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE
------------------♥LOVE♥LOVE♥LO
--------------------♥LOVE♥LOVE♥
----------------------♥LOVE♥LOV
------------------------♥LOVE♥L
-------------------------♥LOVE
---------------------------♥LO
--------------------------------------------
------------------♥LOVE♥------------♥LOVE♥LOV
-----------♥LOVE♥----♥LOVE♥-----♥LOVE♥---♥LOVE♥
-----------♥LOVE♥-------------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥
-------------♥LOVE♥-----------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥
-----------------♥LOVE♥-------------♥LOVE♥---♥LOVE♥
--------------------♥LOVE♥----------♥LOVE♥LOVE♥
---------------------♥LOVE♥---------♥LOVE♥---♥LOVE♥
------------------------♥LOVE♥------♥LOVE♥-----♥LOVE
---♥LOVE♥----------♥LOVE♥-------♥LOVE♥--------♥LOVE♥
-----♥LOVE--------♥LOVE♥---------♥LOVE♥-------♥LOVE♥
-------♥LOVE-♥LOVE♥--------------♥LOVE♥------♥LOVE♥
------------♥LOVE♥------------------♥LOVE♥----♥LOVE♥
----------------------------------------♥LOVE♥LOVE♥
Pošli toto všem svým SB, které máš ráda. Nezapomeň i na mě. Pokud to nepošleš, bude to znamenat, že je nemáš

14 DariLLa DariLLa | Web | 7. července 2010 v 8:57 | Reagovat

Hezká povídka s nápadem ale kvůli pozadí se dost blbě čte...

15 sabaku no gaara sabaku no gaara | 13. srpna 2013 v 19:18 | Reagovat

napiš další díl prosííím :))))

16 DarthBican DarthBican | 26. listopadu 2013 v 22:28 | Reagovat

[3]:Eh píšu pozdě ale stejně...jak se to na konoze jmenuje?to tam nemužu najít

17 Josephtox Josephtox | E-mail | Web | 14. března 2018 v 0:39 | Reagovat

Thanks! Good information.

qui utilise cialis <a href="http://cialisfidel.com/">cialis without a doctor prescription</a> orjinal cialis sipariЕџi <a href=http://cialisfidel.com/>cialis without a doctor prescription</a>

18 CanadianLer CanadianLer | E-mail | Web | 15. března 2018 v 14:34 | Reagovat

I'm curious to find out what blog platform you happen to be utilizing? I'm experiencing some minor security issues with my latest blog and I'd like to find something more secure. Do you have any solutions?
no 1 canadian pharcharmy online
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacies online</a>
canada drugs online pharmacy <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacy</a>

19 TrevorVefly TrevorVefly | E-mail | Web | 16. března 2018 v 3:49 | Reagovat

Hello there! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>viagra tablets</a>
cheapest cheap viagra
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra uk</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama